İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

instagram hassas içerik bu video sansürlenmemiş

instagram-hassas-icerik-bu-video-sansurlenmemis-88

instagram hassas içerik bu video sansürlenmemiş şiddet içeriği barındırıyor olabilir uyarı alanların bazıları burada içerik hatası olarak algılayabiliyor.

 

Instagram’ da geçtiğimiz haftalarda bir kaç gün içerisinde bir kaç kez karşımıza çıkan bir uyarıdan bahsedeceğiz. Bir paylaşımda “Bu video sansürlenmemiş şiddet içeriği barındırıyor olabilir” uyarısı aldık ve izlemek istediğimizde içerikte üzücü görüntülerle karşılaştık. Savaşta çocukların ölmasini gösteren bir videonun otomatik içerik filitresine takıldığını gördük. Bu konuyu hazırlamamızın nedeni içeriğinde sorun olmayan ve farklı uyarılarla karşınıza gelen videoların kendi kendine engellemesi.

 

Instagram hassas içerik, paylaşılan videoların içeriğinde olumsuz görülen görüntülerin yer almasından dolayı uyarı amaçlı kısıtlanan videolarda karşımıza çıkar. Kısaca sakıncalı görüntülere verilen bir ad diyebiliriz. Topluluk kurallarına uymayacak şekilde yayınlanan içerikler içinde ya kaldırma ya da hesap kapatılması gibi durumlarla karşılaşılır. Tabi içerik büyüklüğüne göre bu kısıtlamalar şekillenebilir. Geçici gün veya haftalar sonra yasak kaldırılabilir.

yazımıza bakmanızı önerebiliriz.

 

İlgili içeriğin üstünde yer alan noktalı alan dışında birde profil üzerinden bildirimde bulunabilirsiniz.

Haksız yere yapılan şikayetlerin bildirilmesi adına itiraz et seçeneğinin sunulduğunu biliyoruz. Tabi iletildikten sonra bazen uzun süren dönüşler olabiliyor. Biz burada tekrardan bildirilmesinden yanayız. Olur yoğunluktan dönüş yapılmamış olabilir. Ya da acil olarak görülmeyen bildirim olarak yer bulabilir.

Yasal durumlarla karşılaşılmaması adına gelen resmi taleplerin acilen uygulanması gerekiyor. Böyle bir şeyle karşılaşanların uzman desteği almalarını şiddetle tavsiye ediyoruz.


Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2021, 20:52

Son Yazılar