İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram Günlük Limitleri ve Limitleri Aşmak - TakipMax.com

instagram-gunluk-limitleri-ve-limitleri-asmak-instina-net-58

Instagram günlük limitleri

Instagram son zamanlarda botları ve spam yapan profilleri kapatmak amacıyla çok katı kurallar uygulamaya başladı. Tabi bu durumdan normal kullanıcılarda çok fazla etkilenmiş durumda. Aslında bot uygulamaları ve bot takipçileri engellemek için yapılan bu güncelleme ile #gt yaparak emek ile takipçi kasanlarda etkilendi. 

Tüm bunlara rağmen iyi haber ise kuralları güzelce bildiğimizde sınırlara takılmadan işlem yapabilecek olmamız.

Instagram günlük limitleri

Günlük limitleri aşağıda yazacağız fakat unutmayın ki limitler ikiye ayrılır. Yeni hesaplar ve eski hesaplar. Yeni hesapların limitleri her zaman çok daha düşüktür.

Eski hesaplar

  • Beğeni: Eğer bir bot ile beğeni yaptıracaksanız 28-36 saniye aralıklarıyla beğeni işlemi yaptırabilirsiniz. Günlük en fazla 1000 beğeni yapabilirsiniz. Eğer 1000 beğeni yaptıysanız 24 saat hesabı dinlendirin.
  • Takipçi: Beğeni ile aynı şekilde 28-36 saniye arayla beğeni yaptırabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken 1 saatte 200'den fazla takip işlemi asla yaptırmayın. 1 günde 1000 adet takip işlemi yaparsanız hesabınızı dinlendirin.
  • Yorum: Saatte en fazla 12-14 yorum yaptırabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken husus ise her yorumda 350-400sn dinlendirme yaptırmalısınız.
  • DM: Mesaj göndermek için bilinen bir sınır yoktur ama günlük 50-100 mesaj gönderebilirsiniz. 

Yeni Hesaplar

  • Yeni hesaplar için 12-20 gün boyunca işlem yapmak risklidir. Her hangi bir Siparişiniz işleme alındı. En kısa sürede tamamlanacak. 36-48 saniye beklemelisiniz.
  • Ek olarak dikkat etmeniz gereken limit 500'dür. Bu 500 limiti yapacağınız tüm işlemlerin toplamıdır. Yani beğeni, takip, takip bırakma hepsi toplam 500 sayısını geçmemelidir.
  • Yeni bir hesap günde 20-50 adet DM gönderebilir.

Dikkat etmeniz gereken 3 kural

Eğer yeni bir hesap açıyorsanız çok daha yavaş davranmalısınız. Sayfanızı yavaş yavaş kurdukça ilerlemeli ve günlük 500 limitini 20 gün boyunca açmamalısınız. 

Eğer bekleyecek vaktiniz yoksa eski bir Instagram hesabı satın alabilirsiniz. Ya da hazır ve eski bir hesabınız varsa işte yapabilecekleriniz.

Akıllı Instagram Otomasyonu kullanmak

Kullanılan her hangi bir bot veya otomasyon uygulaması Instagram'ın günlük limitlerini asla aşamaz fakat zamanı iyi kullanarak normal bir insandan 5 kat daha fazla işlem yapabilir. Otomasyon kullanarak istediğiniz etkileşime ve kişilere ulaşmanız çok daha kolay olur. 

Otomasyon ile birden fazla sayfanızı otomatik olarak yönetebilirsiniz. En az çaba göstererek Instagram hesabınızı (yorum, beğeni, takip etme, dm v.b) büyütmenize büyük katkıda bulunurlar. Instagram'ın tüm limitlerini sonuna kadar kullanmanıza olanak sağlar.

Örnek olarak otomasyon aracı ile yapmanız gereken tek şey, hedef kitlenizin kullandığı etiketleri programa girmek ve bu etiketler üzerinde bulunan kişiler ile etkileşime geçilmesini sağlamak. Örneğin etiketteki kullanıcıların fotoğraflarını beğen ve takip et dediğiniz taktirde otomasyon aracı günlük sınırları zorlayana dek bu işlemleri yapacaktır.

Otomasyon sayesinde Instagram'da büyük bir yükten kurtulacaksınız. Hem de çok daha basit bir şekilde hedef kitlenize ulaşacaksınız. 

Birden fazla hesap kullanma

Instagram'da birden fazla hesap kullanan satış sayfalarını mutlaka görmüşsünüzdür. Bu aslında çok kullanılan bir taktiktir fakat hala bilmeyenler olduğu için anlatmak istiyorum. Örneğin bir adet ana hesabımız var ise aynı şekilde 2-3 hesap daha açıyoruz ve hepsini otomasyona bağlıyoruz. Bu hesaplar ile asıl ana sayfamızın reklamını yapıyoruz. (biyografi, hikaye v.b) Bu sayede buradan topladığımız trafiği kendi hesabıma yönlendirerek ekstra etkileşim sağlıyoruz. Bu hem Instagram'ın limitlerini geçiyor hemde hesabımızın daha organik olmasını sağlıyor. 

  • Eğer web sitenize hit çekmek istiyorsanız yan hesaplarınızın hepsine sitenizin bağlantısını ekleyebilirsiniz.
  • Eğer ana sayfanıza takipçi çekmek istiyorsanız yan sayfalarınızın biyografisine asıl hesabınızı etiketleyin.

Aslında bunları elle yapmak imkansız gibi bir şeydir fakat dediğimiz gibi otomasyona bağlarsanız çok kolay olacaktır.

Kaliteli ve Gerçek Takipçi Kazanma Rehberi >>>

Son Yazılar