İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram grup kurma toplu mesaj atma

instagram-grup-kurma-toplu-mesaj-atma-96

Instagram' da grup açmak ve kişilere toplu mesaj göndermek için neler yapılması gerektiğini görsellerle açıkladık. Grup üyeleriyle sohbet edebilir veya görüntülü arama yapabilirsiniz.

 

Instagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya gurubundan biridir. Bu sosyal medya ile mesajlaşmak artık insanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Yapılan araştırmalara göre en çok tercih edilen internet üzerinden mesajlaşma platformlarından biri de Instagram mesajlaşmasıdır. İnsanlar Instagram mesaj özelliklerini kullanmaktan büyük zevk duymaktadır. Yeni ve güncel olan filtre seçenekleri, eğlenceli çıkartmalar ile grup açarak toplu bilgi paylaşımını kullanabilirsiniz.

 

Instagram grup açma nasıl yapılır? Grup açmak için öncelikli olarak Instagramda aktif kullandığınız bir hesap olmadır. Daha sonra kendi hesabınız üzerinden gruba eklemek istediğiniz arkadaşlarınızı ya da ailenizin hesaplarını belirlemelisiniz. Daha sonra normal koşullarda arkadaşlarınızla mesajlaşmak istediğiniz de yaptığınız işlemin aynısını yapıyorsunuz. Sadece kişi eleme kısmı bulunmaktadır ve sağ üst tarafta artı sembolü şeklindedir. Artı sembolüne bastığınız zaman yen bir sohbet açmış olursunuz ve bu grubunuzun içinde bulunmasını istediğiniz arkadaşlarınızın kullanıcı adlarını girmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde yaptığınızda siz bir grup oluşturmuş olursunuz ve grubunuza da sadece kullanıcı adlarını işaretlediğiniz arkadaşlarınız bulunur.

 

Grup açmak için doğru kullanıcı adı bulma: Instagram üzerinden grup açtığınızda tercih ettiğiniz kişilerin kullanıcı adlarını doğru girdiğinizden emin olmalısınız. En ufak bir harf ya da sayı hatası farklı bir kullanıcıyı grubunuza dâhil etme olanağı sunar. Bu yüzden eklemek istediğiniz kullanıcıları önceden kontrol ederek doğru kullanıcı adları ile giriniz.

Instagram grup nasıl açılır?

Instagram’ ı açıp uçak simgesine dokunun. “+” simgesine dokunun. Grup oluşturup toplu mesaj göndermek için ilgili kişileri seçiniz. Yani grup üyelerini. Sonra “İleri” son adım grup adını yazmak.

 


Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2018, 22:14

Son Yazılar