İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Instagram Gönderiyi Hikayemde Nasıl Paylaşırım?

instagram-gonderiyi-hikayemde-nasil-paylasirim-90

Instagram gönderiyi hikayemde nasıl paylaşırım? diye merak ediyorsanız. Doğru adrestesiniz. Siz değerli okurlarıma bu yazımda Instagram ve hikayeler hakkında bilgilendirmeler yapacağım.

Bir çok Instagram kullanıcısının gördüğü ama yapamadığı ayrıntıları sizinle paylaşacağım. Siz de Instagram ve hikayeler hakkında bilgi edinmeye hazırsanız, haydi başlayalım!

Instagram Gönderiyi Hikayemde Nasıl Paylaşırım?

Instagram gönderisini hikayenizde paylaşacağınız kişinin hesabının açık olması gerekmektedir. Hesabı gizli olan kullanıcının gönderisini isteseniz bile hikayenizde paylaşamazsınız.

Hesabı açık olan ama başka kullanıcı tarafından paylaşım izni verilmeyen gönderileri de hikayenizde paylaşamazsınız.

Instagram gönderiyi hikayemde nasıl paylaşırım? sorusuna cevap veriyoruz. Hesabı açık olan ve paylaşım izni vermiş kullanıcıların gönderilerini nasıl paylaşırsınız işte adımları;

 1. Gönderinin altındaki simgesine dokunun.
 2. Gönderiyi hikayene ekle‘ye dokunun.
 3. Şuraya gönder‘e dokunun.
 4. Hikayenin altındaki Hikayelerin seçeneğine dokunun.

Görsel olarak görmek isteyen okurlarım için, göz atabilirsiniz. Akıştaki Instagram gönderiyi hikayemde nasıl paylaşırım?

Instagram Gönderiyi Hikayemde Nasıl Paylaşırım

Bir çok Instagram paketlerinden oluşan hizmetimizi hemen incele. Hikayeleriniz daha çok izlensin. %25 indirim fırsatını kaçırma. İçeriğe bu bağlantıdan hemen tıkla: /

Gizli Hesapların Gönderilerini Hikayede Paylaşabilir miyim?

bize gönderilerimizi gizleme seçeneği sunmuştur. Sadece gönderilerimizi, hikayelerimizi paylaşmak istediğimiz insanlarla paylaşabiliyoruz. Hesap gizliliği ile Instagram’ın kullanıcılarının özel hayatlarına saygı konusunda güzel bir adım atmıştır.

Gizli hesaplar bize erişim izni vermiş olabilirler. Ama gizli hesapların gönderilerini hikayede paylaşabilir miyim? diye sorarsanız bunun yanıtı “Hayır” olacaktır.

Gizli hesaplar onların gönderisini hikayenizde paylaşıp, sizin takipçilerinizin onları görmesine izin vermez. Adı üzerinde, gizli hesap.

Peki gizli hesapların gönderilerini hikayeme eklemeye kalksam ne ile karşılaşırım? Gizli hesapların instagram gönderiyi hikayemde nasıl paylaşırım?

İşte cevabı! Siz isteseniz bile Instagram buna izin vermemektedir. Size ” Bu gönderiyi sadece X kişisinin takipçisi görecektir.” tarzında bir ibare gönderecektir.

Görsel olarak görmeniz adına, gizli bir hesabın gönderini hikayede paylaşmaya çalıştık.

 

Gönderilerimin Hikayede Paylaşılmasını Nasıl Önlerim?

Gizli hesabımız olduğu sürece başka kullanıcının gönderimizi paylaşması zaten mümkün değildir. Ancak hesabımız açıksa gönderilerimi insanların paylaşmasını nasıl önlerim? İşte cevabı!

Instagram gönderiyi hikayemde nasıl paylaşırım? sorusuna cevap bulduk. Hesabımız açık olduğunda dahi gönderilerimizin hikayede paylaşılmasını istemiyorsak bunun bir takım aşamaları vardır. Bu aşamalar sayesinde, gönderilerinizi kullanıcılar hikayelerinde paylaşamayacak.

İşte aşamalar;

 1. Profilinize giriş yapın. Sağ üst köşede bulunan simgeye dokunun.
 2. Üstteki simgesine ve ardından Ayarlar‘a dokunun.
 3. Gizlilik seçeneğine ve ardından Hikaye seçeneğine dokunun.
 4. Hikayede Paylaşmaya İzin Ver seçeneğinin yanındaki  simgesine dokunun. Simgeyi kapalı hale getirin.

Görsel olarak aşamaları verilmiştir. Bu aşamaları izleyerek gönderilerinizi paylaşıma kapatabilirsiniz.

 

 

 

Bahsettiğim aşamaları yaptıktan sonra, doğrulamak adına deneyelim. Hikayede paylaşmaya izin ver seçeneğini kapattığınız zaman seçenek karşınıza çıkmayacak. Görseli inceleyerek daha net anlayabilirsiniz.

 

Instagram Hikayemi Facebook’ta Nasıl Paylaşırım?

Instagram gönderiyi hikayemde nasıl paylaşırım? öğrendik. Bir de Facebook boyutunu öğrenelim istedik.

Instagram kullanıcı gibi Facebook kullanıcısı da yoğunluktadır. İnsanlar Instagram’da paylaştığı gönderiyi direkt olarak Facebook’ta paylaşmak istiyor. Peki hiç Facebook’a giriş yapmadan bu seçenek mümkün mü?

Tabiki evet. Böyle bir seçeneğiniz bulunmaktadır. Facebook’a giriş yapmanıza gerek kalmadan hikayeniz paylaşılacaktır. Bu işlemin aşamaları vardır. Bu aşamaları yerine getirdiğiniz takdirde hikayeleriniz Facebook’ta da paylaşılacaktır.

Hadi hep birlikte aşamaları inceleyelim.

 1. Profilinize giriş yapın. Sağ üst köşede bulunan simgeye dokunun.
 2. Üstteki simgesine ve ardından Ayarlar‘a dokunun.
 3. Gizlilik seçeneğine ve ardından Hikaye seçeneğine dokunun.
 4. Hikayeni Facebook’ta Paylaş seçeneğine dokunun ve  simgesini açın.

Sizin için görsel olarak hazırladım. Daha açıklayıcı olması adına aşamaların görsel halini size sundum.

 

Ayarları yaptıktan sonra, işe yaramış mı öğrenmek adına şimdiki aşamaları gerçekleştirelim. İşte aşamalar!

 1. Bir hikaye oluşturun.
 2. Karşınıza çıkan kutucuğa “İptal” seçeneğine dokunun.
 3. Senin hikayen”  seçeneğine dokunun.
 4. Son olarak “Paylaş” seçeneğine tıklayın.

Hikayenizi hem Instagram hem de Facebook’ta paylaşmış oldunuz. Doğrulamak için Facebook hikayelerinize giriş yapıp, inceleyebilirsiniz.

Görsel olarak aşamaları verilmiştir. Aşamaları uygulayarak aynı adımlara ulaşabilirsiniz. İşte görseller!

 

 

Sonuç

Instagram gönderiyi hikayemde nasıl paylaşırım? sorusu basit ama çoğu kişinin bilmediği bir konuydu. Bu konuya açıklık getirdik. Artık hepimiz Instagram gönderiyi hikayemde nasıl paylaşırım? ve daha fazlasını biliyor ????

Sık Sorulan Sorular

 

Instagram Canlı Yayın İzlenme Hizmeti Var mıdır?

Instagram Canlı Yayın Paketleri mevcuttur. Kurumsal ya da bireysel İnstagram hesaplarınız için canlı yayın açtığınızda, buradan izleyici siparişi verebilirsiniz. Link için;
 

Instagram Hikaye İzlenme Hizmeti Var mıdır?

Instagram Story Görüntülenme Paketleri vardır. Kurumsal ya da bireysel Instagram hesaplarınız için Story (Hikaye) görüntülenme sayısını arttırabilirsiniz. %25 fırsatı kaçırmayın. Link için:
 

Facebook Hizmeti Var mıdır?

Facebook Servisleri vardır. Facebook’ta ihtiyaçlarınıza uygun paketlerle etkileşiminizi arttırmaya hazır mısınız? Link için:
Son Yazılar