İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram gizli takipçi engeli geliyor

instagram-gizli-takipci-engeli-geliyor-28

Instagram' dan gizli takip engeli geliyor. İlgili güncelleme yayınlandıktan sonra artık üyelik şartı gelecek ve üyesiz profillerde az sayıda fotoğraf yer alacak.

 

1 milyarı aşan kullanıcıya sahip instagram’ dan yeni bir hamle geliyor. Artık üye olmayanlar gizlice hesap takibi yapamayacak. Getireceği bu değişimle kullanıcı sayısını arttırması bekleniyor.

 

Instagram üyeliği olmayanlara erişim kısıtlamasını genişleten şirketten yeni bir hamle daha geldi. Üye olmadan takipçiliğe bir darbe daha geliyor.

 

Sosyal ağlarda git gide devam eden şiddet ve taciz içeriklerinin artmasından dolayı ağlar kullanıcılarını korumak adına bazı önlemleri peş peşe yayınlıyor. Instagram’ da alınan son kararla hem kullanıcı gizliliği hem de instagram’ ın genişlemesi için önemli bir atılım yapıldığı belirtiliyor. 

Gizli takipçilik için getirilen yeni kısıtlamada üye olmadan sadece bir kaç resmin görünmesi sağlanacak. İstediği resmi almaya çalışanlar için bu birazda engelleme adına alınan bir karar.

Gelecek olan yeni düzenleme içeriği tam olarak açıklanmadı. Ama temel mantığı bu şekilde bir kısıtlama için yapıldığı.

Instagram’ ın bu son değişimi ciddi bir kullanıcı artışını sağlayacağını düşünüyoruz. Bakalım çıktıktan sonra yeni verilere göre ne gibi bir atış olmuş göreceğiz. 

Şirketin arka planda daha çok çalışmasının olduğunu söyleyebiliriz. Gizlilik odaklı önemli gelişmeleri yakın zamanlarda görebiliriz.

 


Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2021, 00:40

Son Yazılar