İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Instagram Gizli Hesaptan Video ve Fotoğraf İndirme

instagram-gizli-hesaptan-video-ve-fotograf-indirme-63

Fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram, popülerliğini her geçen gün artıyor. Instagram kullanıcı sayısının artmasıyla beraber birçok kullanıcı da hesabını gizli kullanmayı tercih ediyor. Bu gizli hesapların fotoğraf ve video paylaşımları herkes tarafından merak edilmektedir. Instagram gizli hesaptan video ve fotoğraf indirme ya da sadece paylaşımları görüntülemek için hepimiz farklı yöntemler arıyoruz. Biz de çoğu kişi tarafından merak edilen bu yöntemler nelerdir, “Instagram gizli hesaptan video ve fotoğraf indirme mümkün mü?” araştırıp size bu yazıyı hazırladık. 

Instagram Gizli Hesap Fotoğrafları Görmek Mümkün mü?

Instagram kurulduğu günden bu yana kullanıcılarının gizlilik ve güvenliğine önem veren bir sosyal medya uygulamasıdır. Bu nedenle de her güncellemeden sonra yeni bir özellik ya da güvenlik önlemi ile karşılaşıyoruz. Instagram kullanımının bu denli artması da alınan önlemlerin yerinde oldğunu göstermektedir. Çünkü hiçbirimiz istemediğimiz halde paylaşımlarımızın görülmesini tercih etmeyiz. Bu şekilde düşünen Instagram kullanıcıları da profilini gizli kullanmaktadır. Bu durum da beraberinde “Instagram gizli hesap fotoğrafları ve videoları görmek mümkün mü?” sorusunu getiriyor. Takip etmediğimiz gizli bir hesabın paylaşımlarını merak ediyoruz, açıkçası bu merakı yenmek çok zor.

Instagram’ın gizlilik ve güvenliğe verdiği önem neticesinde Instagram gizli hesap fotoğraf ve videoları görmemiz mümkün değil. Eğer takip etmediğiniz gizli bir profilin paylaşımlarını görmek istiyorsanız farklı yöntemler denemeniz gerekiyor.

Instagram her yeni güncelleme ile güvenlik açıklarını keşfediyor ve önlem alıyor. Daha önceki yıllarda Instagram’daki gizli hesapların paylaştığı fotoğrafı veya videoyu görmenin bir yolu vardı. Instagram’a internet tarayıcısı üzerinden giriş yaptığımız zaman gizli hesapların paylaşımları çok rahat görülüyordu. Bunun için şu adımları uyguluyorduk:

  • İnternet tarayıcısı aracılığıyla adresine giriş yapın
  • “Kullanıcı Ara” sütunundan profilini görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın
  • Profil açıldıktan sonra alt kısımda yer alan “Daha fazla göster” butonunu tıklayın
  • Açılan ekranda kişinin profili gizli hesap bile olsa tüm paylaşımları liste halinde bu sayfada yer alıyordu.

Instagram bu güvenlik açığını fark ettikten sonra yeni bir güncelleme geldi ve artık internet tarayıcısı üzerinden de giriş yapsanız gizli hesapların ne paylaştığını göremiyorsunuz. İnternet tarayıcısından gizli hesabı açtığımızda “Daha fazla göster” seçeneği artık yer almıyor. Şu anda gizli bir Instagram hesabının neler paylaştığını görebilmek için farklı yollar denemelisiniz. Bunun için de en kolay yol, fake hesap açıp gizli hesaba takip isteği göndermektir. Karşı taraf sizin takipçi isteğinizi kabul ettikten sonra paylaşımlarını görebilirsiniz.

Fake hesap hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz:

Instagram Gizli Hesaptan Video ve Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılıyor?

Instagram gizli hesaptan video ve fotoğraf indirme işlemi ne yazık ki yapılamıyor. Yazımızda değindiğimiz gibi Instagram gizliliğe verdiği önem nedeniyle uygulama içerisindeki açıkları düzeltti. Bu nedenle gizli hesaptan fotoğraf ve video indirmek artık mümkün değil.

Eğer gizli bir hesaba gönderdiğiniz takipçi isteğiniz kabul edilirse fotoğrafları ve videoları indirme imkanınız bulunuyor. Takip ettiğiniz hesapların fotoğraflarını ve videolarını görebildiğiniz gibi akıllı telefonunuza indirme işlemleri de yapabilirsiniz.

Instagram fotoğraf indirme işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için şu yazımızı okumanızı öneririz:

Instagram Gizli Hesaptan Video ve Fotoğraf İndirme Uygulamaları

Instagram gizli hesaptan fotoğraf ve video indirmek için arama yaptığınız takdirde karşınıza bazı 3. parti uygulamalar ya da web siteleri çıkacaktır. Daha önceki uyarılarımızı bu yazımızda da tekrar etmekte fayda var. Bu tarz uygulamalar ya da web siteleri sizden Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi istemektedir. Instagram şifrenizi bu uygulamalar ile paylaştığınızda Instagram hesabınız kolaylıkla başkaları tarafından ele geçiriliyor. Sizin bilginiz olmadan uygunsuz paylaşımlar yapılabilir, yakınlarınıza mesajlar gönderilebilir ya da tanımadığınız hesapları takip edebilirsiniz. En kötüsü de hesabınızı tamamen kaybedebilirsiniz ve geri almanız çok zordur.

Instagram gizli hesaptan video ve fotoğraf indirme yapabileceğinizi iddia eden bu uygulamalara itibar etmemenizi ve Instagram şifrenizi paylaşmamanızı tavsiye ediyoruz. Instagram’da gizli bir profili görebilmenin ve paylaşımlarını indirebilmenin tek yolu o kişiyi takip ediyor olmanızdır. Tek güvenli yol da o kişiye takip isteği göndermek ve isteğinizi kabul etmesini beklemek olacaktır.

Son Yazılar