İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram Gizli Hesabı Görme [VİDEOLU] - 2020- TakipMax.com

instagram-gizli-hesabi-gorme-videolu-2020-68

Instagram'da gizli profilleri takip etmeden neler paylaştığını görmek mümkün değil. Genelde fake bir profil oluşturarak bu kişiyi takip ederiz fakat bazı kişilerde bu yöntem işe yaramıyor. O zaman Instagram gizli hesabı görmek için başka bir yöntem denemenin zamanı geldi.

Bu yazımızda sizlere taktik veya farklı bir yöntemden bahsetmeyeceğim. Sadece Android kullanıcılar için sunulan bir uygulamadan bahsedeceğim. Bu uygulama ile gizli profillerin postlarını ve hikayelerini görebiliyorsunuz. Hatta hikayelerini izlediğinizi bile fark etmeyecek.

Güvenli mi?

Eğer yazımızda bahsettiğimiz yöntemi uygularsanız hesabınız için hiç bir risk oluşturmadığını söyleyebilirim. Fakat tabi bu 3. parti bir yazılım olduğu için direkt olarak girmek hesabınız için risk oluşturabilir. Bu nedenle sizlere uygulamanın çalışma prensibi ve nasıl güvenli bir şekilde kullanılır bahsedeceğim.

Gizli hesabı güvenli şekilde görme (takip etmeden)

Sizlere verdiğimiz uygulama Google Play Store'de yer alan %100 güvenli ve 1 milyon indirmesi olan bir uygulama. Bu nedenle hesabınızı riske atıcak bir işlem yapmadığınızı bilmenizi isteriz.

Instagram gizliliğe son derece önem veren bir uygulama olduğunu biliyoruz. Ve her hangi bir yöntem ile gizli hesaplara sızmanın bir yolu yok. Fakat eğer yeterli data biriktirilirse gizli hesaplar izlenebilir. Bu uygulamamız da işte bu yöntem ile gizli profillere sızabiliyor. Uygulamaya kendi hesabınız yerine farklı bir hesapla girerseniz hiç bir risk almazsınız. Fakat eğer kendi hesabınız ile giriş yaparsanız sizinde profilinizi bu uygulamayı kullanan kişiler görebilir. Bunun dışında her hangi bir risk yok.

Uygulamanın Özellikleri

  • İstediğiniz gizli hesabın gönderilerini görün.
  • Gizli hesapların kimleri takip ettiği ve kimlerin onları takip ettiğini görün.
  • İstediğiniz profilin fotoğraflarını tam boyutlu (HD) görün ve dilerseniz kayıt edin.
  • İstediğiniz hesabın profil fotoğrafını büyütme.

Uygulamayı kullanmak için 50 takipçisi veya 50 kişiyi takip eden bir profiliniz olması gerekli.

instagram gizli hesabı görme

Instagram'da gizli hesabı görme

Bu uygulamayı kullanabilmek için en az 50 takipçiniz olması gereklidir. Bu nedenle boş hesap ile giriş yapmayı denemeyin.

  1. Öncelikle Google Play'den uygulamamızı indirin. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
  2. Ardından uygulamaya girin ve 'Gizli Profilleri Görüntüleyin' butonuna dokunun.
  3. Sizden Instagram hesabına giriş yapmanızı isteyecek. Lütfen en az 50 takipçisi veya 50 kişiyi takip eden bir hesap ile giriş yapın.
  4. Ardından tekrar 'Gizli Profilleri Görüntüleyin' seçeneğine dokunun.
  5. Artık Instagram'da dilediğiniz gizli profile bakabilirsiniz!

Videolu Anlatım

24 saat içerisinde eklenecek!

iPhone ile Gizli Hesapları Görme

Bir çok okurumuzun iPhone kullandığını biliyoruz fakat bu şekilde bir uygulama iPhone için maalesef mümkün görünmüyor. Belki ilerde bu şekilde bir uygulama çıkarsa sizinle paylaşacağız.

Önemli hatırlatma

Yazının başında da belirttiğimiz gibi bu uygulamaya kendi hesabınızla girmenizi önermiyoruz. Fakat gine de eğer sizi takip eden birisi bu uygulamaya girerse artık sizinde hesabınız gizli olarak güvende değil. Bu nedenle Instagram'da gizli profil yapmanın artık çokta önemi yok gibi.

Eğer uygulamayı kullanmak için 50 takipçisi olan bir hesaba sahip değilseniz hemen sitemizden Instagram takipçi satın alarak uygulamayı kullanabilirsiniz.

Son Yazılar