İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram giriş yapıyorum tekrar geri atıyor çıkış yapıyor

instagram-giris-yapiyorum-tekrar-geri-atiyor-cikis-yapiyor-29

Instagram ara ara uygulamaya girdiğimde çıkış yapıyor. Bir türlü giriş yapıyorum geri atıyor diyen kullanıcılara çok kurcalamadan kesin çözüm öneriyoruz.

Instagram‘ da bir iki gündür giriş sorunu yaşanmakta. Tabi bu sorun tüm kullanıcılarda bulunmuyor. Bölgesel ve bazı kullanıcıların hesaplarında görülmekte. Erişim sorunu yurtdışı kaynaklı veya Türkiye port kaynaklı olabilir. Aşağıdaki çözüm önerilerini sıralamaya göre deneyiniz. Büyük ihtimal geliştirici tarafından kaynaklı olduğu ortaya çıkacak. Bazen sunucu kaynaklı durumlarda ara ara 1-2 gün sürebilmekte. Bundan dolayı çok fazla hesapla uğraşmamaya ve cihazla uğraşmamaya özen gösteriniz.

 

Instagram uygulaması anında geri atıyor ya da hesabımdan çıkış yapıyor sorununu analiz edebilmek için bulunduğunuz yerde başka kullanıcılarda aynı sorun var mı kontrol ediniz. Gelelim genel adımlara…

 

Instagram çıkışa atıyor giriş yapmıyor sorunu

Instagram çıkışa atıyor sorununda yapacağınız işlemlerin çoğu problemde aynı olduğunu belirtelim. Ama unutmayınız ki buradaki durumun belki bir çok kişinin aynı zamanda yaşadığı bir sorun. Önce bunun anlaşılmasında fayda sağlayacağını düşünüyoruz.

  • Farklı birden fazla internet ağından girip deneyiniz.
  • Telefonu kapatıp açıyoruz ve duruma göre başka telefondan (iPhone) test ediyoruz.
  • Cep telefondan tarayıcı yardımıyla kontrol edelim. Bir Windows bilgisayardan da giriş yapmaya çalışınız.
  • Başka bir instagram hesabını telefonunuzda deneyiniz ve hesabınızı başka telefonda.
  • Önbelleğin, verilerin ve duruma göre güncellemeler kaldırılacak.
  • Uygulama kaldırılacak ve eski olan bir versiyonla kontrol edeceğiz. Bu seçeneğin çoğu probleme ışık tuttuğunu vurgulayalım.

Uygulamanın üzerinden yapacağınız işlem ise; Samsung tarzı Android kullanıcılarının “Uygulamalar” alanına girerek işlem yapacağı uygulamaya dokunup ve içerisindeki butonların denenmesi olacak.

Eğer tarayıcıyla ulaşabiliyorsanız ek giriş yöntemlerinden birini ekleyerek mobil tarafında tekrardan deneyelim. 

Alternatif şekilde daha önce önerdiğimiz üçüncü parti uygulamalarından giriş yapılabilir. Yani çoğu ağı bir uygulama (Parallel space) üzerinden kullanılabiliyor. 
Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2021, 20:46

Son Yazılar