İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Instagram Fake Hesap Açma

instagram-fake-hesap-acma-22

Instagram fake hesap açma, gerçek kimliğinizi gizleyip başka bir isimle ya da kişisel bilgilerle hesap oluşturmanız anlamına gelmektedir. Yani diğer adıyla Instagram’da “sahte hesap” açmaktır. Sosyal medyanın hayatımızdaki yeri günden güne artarken kişisel bilgilerimizi ve özel hayatımızı korumak da giderek zorlaştı. Bu nedenle çoğu kişi Instagram fake hesap açma ihtiyacı duyuyor. Sizin de böyle bir ihtiyacınız varsa, bu yazımızı dikkatli okumanızı tavsiye ederiz. Yazımızda, Instagram fake hesap nasıl açılır, Instagram fake hesap nasıl gerçekçi yapılır gibi konuları detayları ile anlatacağız.

Instagram kullanıcılarının hemen hemen hepsinin gerçek hesaplarının yanında kullandıkları bir fake hesapları da mutlaka oluyor. Instagram fake hesapların kullanım amaçları farklı olabiliyor. Kimisi stolk yaparken yakalanmamak için, kimisi şüphelendiği sevgilisini kontrol etmek için, kimisi de gerçek hesabındaki takipçi sayısını desteklemek için fake hesap kullanıyor. Hatta bazı Instagram kullanıcılarının birden fazla fake hesap kullandığını da belirtelim. Peki, Instagram fake hesap nasıl açılır?

Instagram Fake Hesap Nasıl Açılır?

Instagram fake hesap açma işlemleri de gerçek Instagram hesabınızı açarken yaptığınız adımları içeriyor. Instagram fake hesap açmak için yapmanız gerekenler:

 • Öncelikle bir sahte mail hesabı açıyorsunuz
 • Daha sonra Instagram uygulamasını açıp hesap oluşturma işlemlerini sahte mail hesabınızla gerçekleştiriyorsunuz
 • Adınız, soyadınız, kullanıcı adı, cinsiyet gibi bilgilerinizi girip şifrenizi oluşturuyorsunuz.

Bu adımların sonunda Instagram sahte hesabınız açılıyor. Bu sahte hesabı kullanarak takip etmek istediğiniz kişilere takip isteği gönderebilirsiniz, bakmak istediğiniz hesaplara girip bakabilirsiniz.

Instagram fake hesap oluşturmak oldukça kolay ancak bir hesabın fake olduğunun anlaşılır olması sakıncalıdır. Çünkü gizli bir hesaba takip isteği ya da mesaj gönderdiğiniz de karşıdaki kişi fake hesap olduğunu anlarsa isteğinizi büyük ihtimalle kabul etmeyecektir. Bu nedenle açtığınız fake Instagram hesabını gerçekçi bir profile dönüştürmeniz gerekiyor. Instagram fake hesap nasıl gerçekçi yapılır şimdi de bu konudan bahsedelim.

Instagram Fake Hesap Nasıl Gerçekçi Yapılır?

Instagram fake hesabınızı açtığınızda öncelikle gerçekçi görünmesi için bazı çalışmalar yapmalısınız. Hesabınızı açar açmaz karşı tarafa takip isteği ya da mesaj göndermemelisiniz. Karşı taraf hesabın sahte olduğunu anlayacağı için takip isteğinizi kabul etmeyecektir. Özellikle gizli bir hesabı takip etmek istiyorsanız hemen istek göndermenizi tavsiye etmiyoruz. Peki, Instagram fake hesabı nasıl gerçekçi yapabiliriz? Aşağıdaki ipuçlarını uygulayarak fake hesabınızın gerçek bir hesap gibi görünmesini sağlayabilirsiniz:

 • Profil fotoğrafınız karikatür, çiçek, böcek, manzara gibi bir resim olmasın. Mümkünse gerçek bir fotoğraf ekleyin.
 • Profil bilgilerinizi tamamen doldurun, eksik bilgi kalmasın.
 • İnfo’da açıklayıcı bilgilere yer verin. Tıpkı gerçek hesabınızda olduğu gibi. Hatta web sitesi bile eklemeniz faydalı olacaktır.
 • Düzenli aralıklarla fotoğraf ekleyin. Arka arkaya çok sayıda fotoğraf eklemeyin. Bu da şüphe uyandıran bir durumdur.
 • Yüklediğiniz fotoğraflar çeşitli olsun. Sadece manzara resmi ya da hayvan resmi gibi fotoğraflar güven vermez. Yemek, evcil hayvan, kahve, manzara vs diye fotoğrafları çeşitlendirin.
 • Profesyonel çekim ajans fotoğrafları kullanmayın. Fotoğraflarınız kendi çektiğiniz ya da doğal çekim görünen fotoğraflar olsun.
 • Fotoğrafların altına anlamlı yazılar yazın, açıklamalar yapın. Az sayıda hashtag kullanın.
 • Gün içerisinde düzenli olarak story paylaşın ve bu storyleri öne çıkanlara ekleyin. Öne çıkanları kategorize edin, anlamlı isimler verin. Örneğin; kitap, seyahat, yemek gibi.
 • Başka fake hesabınız varsa o hesaplardan fotoğraflarınızın altına gerçekçi yorumlar yazabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızdan yorum yazmalarını rica edebilirsiniz. Yorumlar için biraz vakit harcamanız gerekiyor. Vakit harcamak istemiyorsanız eğer bu konuda yardım almak için  tıklayıp web sitemizden gerçek kullanıcı yorumları satın alabilirsiniz.
 • Bir anda çok sayıda kişiye takip isteği göndermeyin. Her saat başı maksimum 20 hesabı takip edin. Fazla kişiyi takip ederseniz Instagram size ceza verip hareketlerinizi kısıtlayacaktır. Örneğin, takip isteği gönderemezsiniz, yorum yapamazsınız gibi belli sürelerde ceza alırsınız.
 • En önemli konu ise takipçi sayınızın fazla olmasıdır. Takipçi sayınızı artırmaya çalışın. Takipçi sayısı az olan bir hesabın fake olduğu anında anlaşılmaktadır. Bu konuda yardım almak için  tıklayıp web sitemizden gerçek takipçi satın alabilirsiniz. Takipçi sayınız ne kadar fazla olursa profiliniz de o kadar gerçekçi olacaktır.
 • Bu aşamaları gerçekleştirdikten sonra hesabınızın fake olduğu asla anlaşılmayacaktır. İstediğiniz kişiye takip isteği gönderebilir, istediğiniz kişiyle mesajlaşabilirsiniz.

Instagram fake hesap açma işlemlerini ve Instagram fake hesap nasıl gerçekçi yapılır sorusunun cevaplarını artık biliyorsunuz. Şu an sahte bir hesap açıp deneyebilirsiniz. İşin özü kendi gerçek hesabınızı nasıl kullanıyorsanız fake Instagram hesabınızı da o şekilde kullanmalısınız. Bu nedenle yukarıda bahsettiğimiz ayrıntılara dikkat edip hesabınıza vakit ayırmalısınız.

Instagram ve diğer sosyal medya mecraları güvenliğe çok önem veriyor. Son olarak bu konun da altını çizelim; sahte hesapları kötü amaçlarla ya da dolandırıcılık için kullanan kişiler mutlaka yakalanıyor ve çok ağır cezalar alıyor. Kimliğiniz hesapta görünmeyebilir ama hakkınızda şikayet olursa ya da dava açılırsa emniyet tarafından kimliğiniz kolaylıkla tespit edilmektedir.

Instagram fake hesabınıza ya da gerçek hesabınıza yorum, beğeni, takipçi alarak hesabınızı güçlendirmek isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son Yazılar