İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram Düşmeyen Takipçi Nasıl Alınır, Kalıcı Takipçi Satın Al- TakipMax.com

instagram-dusmeyen-takipci-nasil-alinir-kalici-takipci-satin-al-97

Instagram da takipçi arttırma işlemlerine başlayacaksanız çok dikkatli olmanızda fayda var. 5 müşterimizden 3ü daha önce başkaları tarafından dolandırılmış kaldırılmış kalan 5/1 ise aldığı takipçilerin %90 oranında silinmiş veya takibi bırakmışlar.

Takibi bırakma ile silinme arasındaki fark nedir?

Aldığınız takipçiler gerçek kişilerden oluşuyorsa bu durumda o takipçiler silinmez. Zaten satın alırken biz gerçek olmalarına dikkat etmeleri konusunda her zaman uyarmaktayız. Aşırı ucuza kaçtığınız zaman dolandırılmamanız mümkün değildir.

Eğer takipçiler bot ise bu durumda bunlar zaten kullanılmayan profillerdir. O zaman diyebilirsiniz ki tamam çok iyi takibi bırakmazlar. Evet güzel ama o işler öyle olmuyor işte bunları Instagram hesabınızdan silebilir bu yüzden bu takipçileri almakta pek mantıklı değildir.

Şimdi o zaman biz napacağız ne alacağız dolandırılmak istemiyoruz diyorsanız yazıyı okumaya devam edebilirsiniz. Sizlere bu konuda nasıl yardımcı olduğumuzu anlatıyoruz.
 

Kalıcı Gerçek Türk Takipçi Hizmetini Nasıl Yapıyoruz.


Hem müşterilerimiz hemde rakiplerimiz bizim bunu nasıl yaptığımızı merak ediyorlar. Hem gerçek olup hemde kalıcılık sağladığımız için sektörde bir adım öndeyiz ve bu işi hakkıyla yaptığımızdan eminiz. Takipçileri kalıcı nasıl mı yapıyoruz o zaman sırrımızı açıklama zamanı geldi.düşmeyen takipçi satın al

Instina.NET telafi sistemi;

 Bizden aldığınız takipçiler 1 ay boyunca garantilidir. Ama sakın aklınıza o zaman bir ay sonra bunlar silinecek tarzı bir yanlış düşünce gelmesin. 1 ay boyunca telafi edilen bu takipçiler zaten bir süre sonra profille barışır hem Instagram bunu kabullenir hemde kullanıcılar bu profili benimser ve takibi bırakmazlar. 

Normal telafisiz alındığında düşüş %60 ise bu şekilde %10-20 arasında olmaktadır. Bu oran ciddi anlamda mükemmel ve erişilmesi imkansız olarak görülen bir kalıcılık oranıdır.

Aldığınız takipçiler yüklendikten kısa bir süre sonra düşüş olabilir bu durumda sistem bu düşüşü kayıt eder ve otomatik olarak izler bundan sonrası ise o düşen takipçileri bir daha sizin profilinize gelmemesi için kara listeye almasıdır. Çünkü zaten o profil sizi takip etmeyecek belli bu nedenle bir daha profilinize yollanmaz. Yeni kişiler düşen takipçiler yerine yüklenir ve bu sistem 1 ay boyunca tekrar eder. Bu sayede kalıcı ve gerçek profiller ile etkileşiminizi arttırırsınız.

Sizde Gerçek Türk ve Kalıcı, düşmeyen Instagram takipçi satın almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Buraya tıklayın ve hemen paketleri inceleyin.

Hesabınız için alacağınız kalıcı Instagram takipçi paketlerinde size kazandıracaklarımız daha fazla itibar, görünürlük ve tanınma.

  1. Hızlı Teslimat, Bekleme yok
  2. Gerçek ve Kaliteli Profiller
  3. Asla Şifre Gerekmez
  4. Günün Her Saati Canlı Destek

Instina olarak verdiğimiz bu hizmeti yalanlayanlar olduğu için net bir şekilde düşmeyen türk takipçi hizmetimizi açıkladık. Herkesle aynı fiyata kalıcı Instagram takipçisi almak için Instina.net'i tercih edebilirsiniz. Verdiğimiz tüm takipçi ve diğer hizmetlerimiz garantilidir. Bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz.

Takipçim daha fazla düşerse ne olacak?

Şu an göndermiş olduğumuz takipçilerde %70 oranında kalıcılık sağlamaktayız. Takipçileriniz eğer daha fazla düşerse bunu bize bildirmeniz dahilinde ücretsiz olarak yeni yüklemeniz yapılır. Şunu bilmelisiniz ki amacımız sadece kalıcı takipçi ve verdiğimiz sözü tutarız.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Hikaye Sıralamasını Siz Belirleyin
Son Yazılar