İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram dondurdum açamıyorum boş sayfa geliyor

instagram-dondurdum-acamiyorum-bos-sayfa-geliyor-51

Instagram dondurulan hesabı açmak isteyince boş sayfa geliyor şeklinde yazanların öncelikle kontrol edecekleri bir kaç husus bulunuyor.

Eski dönemlerde sık karşımıza çıkan ve açılmayan hesapların olduğu zamanlarda pek yapılacak bir şeyler olmazdı. Biz bunu askıda kalma durumu olarak yorumlamaktayız. Dondurulan hesabın açılmaya çalışıldığında beyaz bir sayfa gelmesi ve burada bir seçeneğin sunulması gerekirken boş sayfada kalması sistemden kaynaklı olduğu aklımıza getiriyor.

 

Instagram boş sayfa sorunu çıkanların çözümde deneyecekleri:

 yazısına gözatınız.

Örnek görselle talep gönderme alanında nelerin olduğunu göstermek istedik. Tabi geliştiricinin ilgili URL yapısında değişime gitmediyse veya kaldırmadıysa bir kaç gün aralıklı tekrardan kullanılabilir.

Günümüzde pek çok insan tarafından kullanılan bir sosyal medya aracıdır. Genellikle kişilerin fotoğraf paylaştığı sosyal medya organıdır. Günden güne popülerliği artan sitenin kuruluşu 2010 yılına dayanmaktadır. Günümüzde site Facebook tarafından satın alınmış ve aynı veri merkezi üzerinden yönetilmektedir.

Instagram kullanıcıları zaman zaman farklı sebeplerden ötürü hesaplarını dondurmak durumunda kalabilirler. Hesap dondurma işlemi sonrası kullanıcıların hesapları silinmemekte ancak hesap başka kullanıcılar tarafından erişilmemektedir. Dondurma işlemi sonrasında kişiler dilerse hesaplarını aktif hale getirerek yeniden kullanabilmektedir. Bu işleme profil düzenle dedikten sonra açılan sayfadan hesabı geçici olarak kapat linki tıklanarak ulaşılabilir. Peki Instagram dondurulmuş hesap açılmıyorsa ne yapılması gerekiyor buna cevap verdik.
Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2021, 18:4

Son Yazılar