İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram Direct kapatılıyor mu

instagram-direct-kapatiliyor-mu-39

Instagram' dan Direct kapatma kararı geldi. Kullanıcılarına bildirim göndermeye başladı. Haziran aynında tamamen kapatılabilir.

 

Instagram’ dan kullanıcılarına Direct hizmetini kapatacaklarını belirten bir açıklama mesajı gidiyor. Yeni yeni giden bilgilendirme mesajları şu an bazı kullanıcılarına ulaştı. 

 

Instagram Direct uygulaması kapatılıyor ve eski sisteme geçiliyor. Instagram’ ın kendi üzerinden mesaj sistemi devam edecek. İyi mi olacak kötü mü olacak ilerleyen zamanda belli olacak. Ama ilerleyen zamanlarda yerine çıkacak bir sistem kullanıcılarını memnun edebilir.

 

Instagram’ ın Direct kapatma kararı

Instagram Direct ile kullanıcılarının bir birleriyle mesajlaşmasını arttırmak için çıkardığı bir hizmetti. Ama istediğini başaramayınca gereksiz olarak görüp kaldırma kararı aldı. Bir diğer beklentide Facebook’ un tüm ağlarında mesajlaşmayı bir yerde toplaması. Yani WhatsApp ve Instagram bir yerde olması gibi.

Facebook yeni planını Geliştiriciler Konferansı’nda duyurmuştu. Tek bir yerden kontrol etmeyi planlayan Facebook’un Direct hamlesi buna yorumlanıyor. Direct uygulaması gelecek ay kapatılıyor ve mesajlaşmaya devam. Şirket yeni düşüncesini hayata geçirene kadar bu şekilde devam etme kararı alabilir.

 


Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2021, 01:37

Son Yazılar