İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram daha uzun video yükleme 1 saat yeniliği

instagram-daha-uzun-video-yukleme-1-saat-yeniligi-81

Instagram, 1 saatlik video yükleme yeniliği için çalışmalara başladı. Video süresinin kısa olmasından çoğu kullanıcısı rahatsız durumda. Instagram ise bu sorunu ortadan kaldırmaya hazırlanıyor.

Instagram‘ ın hikayelerle büyük bir adım atmasıyla önemli bir yükselişe geçti. Tüm kullanıcıları aktif şekilde hikayeleri kullanmakta. Instagram şimdide yeni bir hamle hazırlığında. Videolardaki kısa süre uzatılıyor…

Instagram’ a atılan videoların süresinin kısa olması kullanıcılarını uzun zamandır rahatsız etmekteydi. Instagram’ da radikal bir karar alarak video sürelerini 60 dakikaya çıkarma kararı aldı. Bu zamana kadar neden bu kadar bekledi anlamış değiliz! Tabi bu bilgiler şu an net değil ama çalışmaların yapıldığı bilgisi var.

Instagram 60 dakikalık video yükleme

Daha uzun video yükleme özelliği geliyor! Yeni video döneminde dikey odaklı videolara önem verecek Instagram’ ın 1 saat’ e kadar video sürelerine izin verecek. 

Instagram’ dan geçtiğimiz sene yapılan açıklamada Instagram Stories’ de yani hikayelerde günlük aktif kullanıcı sayısı 300 milyon olmuş. ABD’ de yapılan bir araştırmaya göre yetişkin Instagram kullanıcılarında 2013′ den 2018′ e %60 yükseliş görülmüş.

Bir başka söylentilere göre Facebook, en popüler video paylaşım sitesi YouTube’ u bu hamlesi ile karşısına alabilir. Tabi bu yeniliğin devamı geleceğinden bu şekilde bir açıklama yapılmış. Instagram iletişim
Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 00:01

Son Yazılar