İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram canlı yayın özelliği için testlere başladı

instagram-canli-yayin-ozelligi-icin-testlere-basladi-90

Instagram uygulaması canlı yayın için testler başladı. Uzun yıllardır beklenen bu yenilik geç olsa da nihayet kullanıcılarını sevindirdi.

Facebook’ un satın alması ile büyük gelişimler görülen Instagram, yeni bir özellikle yakın zamanda karşımıza çıkabilir. Facebook tarafında kullanıcılarından büyük ilgi görmesi ile Instagram’ ın da bu özelliğe yönelmesini sağladı.

 

İlk çıktığında kullanımla alakalı şikayetleri şimdiden duyar gibiyiz. Bu genelde çok sayıda uygulamadan bu şekilde oluyor. Bazılarında kullanıcı bazlı ve cihaz kaynaklı bir sorun olabiliyor.

 
  • Farklı bir işletim sistemine sahip cihazlardan test ediniz.
  • Uygulama ve telefonun yazılımının güncel olup olmadığını kontrol edin.
  • Başka bir instagram kullanıcı hesabıyla telefonunuzda deneyin.
  • Sizin hesabınızı başka telefonda deneyin.

Son yıllarda Instagram sık sık yayınladığı güncellemeler ile büyük yeniliklere imza attı. Bir Rus haber kaynağında yer alan bilgiye göre Instagram şuan canlı yayın testlerini yapıyor. Hatta canlı yayın test ekran görüntüleri internette sızdı.

İnternette yer alan ekran görüntülerinde Instagram uygulamasında üst kısımda bulunan hikayeler bölümünün bir çerçevede “Canlı” yazısı görülmekte. Aynı zamanda “Go Insta!” adı verilen bir buton ile canlı yayına girilebiliyormuş.

Canlı yayın özellikle Periscope’ un çıkması ile büyük hız kazanmış, Facebook ile zirveye çıkmıştı. Bakalım bu uygulamaya ne gibi önemli katkıları olacak ve diğerlerinden bir farklı olacak mı? 

Yayına başlatmak için kırmızı Go Insta! yazısı butonuna dokunarak başlatılıyor. Net olmayan bilgiye göre canlı yayın beta testlerine devam ediyor. 
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2021, 22:11

Son Yazılar