İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram bildirimler açık ama yorum bildirimi gelmiyor

instagram-bildirimler-acik-ama-yorum-bildirimi-gelmiyor-48

Instagram hikayeler, beğeni, takip ve yorum bildirimleri gelmiyor durumu olanlar için çözümde yapacaklarınızın genelini haberimize ekledik.

 

Instagram bildirimleri açık olmasına rağmen hikaye bildirimleri gelmiyor durumuyla karşılaşanlar varsa temel nedeni gerekli ayarlardan veya profilde bir problem olduğu anlamına geliyor.  Ara ara denk geldiğimiz profil engeli burada da söz konusu olabiliyor. Herhangi bir işlemde bulunmadan önce ilk kontrollerin yapılması adına aşağıdakileri inceleyin.

 
 • Uygulama ve cihaz bildirim ayarlarının kontrol edilmesi gerekiyor.
 • Başka telefondan test kesinlikle şart.
 • Profilde düzenleme yapabiliyor musunuz kontrol ediniz.
 • Güvenlikle ilgili bir uygulamanız varsa kapatınız.
 • Başkalarında oluyor mu bakınız.

Geliştirici tarafından bazen yanlış yapılan haraketlerden dolayı hesapta bazı kısımlar kısıtlanabiliyor. Bazende dondurulan hesap açıldıktan belli bir süre düzensiz bir çalışma sergiler. Örnek eski paylaşımların bazılarının görülmemesi ve özelliklerin tam kullanılmaması gibi. Böyle bir işlem yapanlardan biriyseniz herhangi bir şeyle uğraşmadan beklemeniz gerekiyor. Zamanla düzeliyor ama acilse uygulamadaki iletişimi kullanınız.

 

Instagram bildirimler nasıl açılır?

 1. Uygulamadaki alt simgeye ve sonrasında üç çizgiden ayarlarını açın.
 2. Bildirimlerin bölümüne giriniz.
 3. Tümünü durdurunuz ve tekrar açınız.
 4. Hikayeler, gönderiler ve yorumlarla alaklı kısma dokunun.
 5. İçeride çok sayıda seçeneği göreceksiniz bunlardan uygun olanları herkes veya takip ettiğiniz kişiler şeklinde seçebilirsiniz.
 6. Birde diğer b.türleri kısmına bakmanızda gerekiyor. Telefona sms gelmiyor ve mail ulaşmıyor ise önemli bir seçenek.

Instagram tarafından gönderilen bildirimleri alamıyorum diyenler ana başlık yani bildirimlerdeki “Instagram’ dan” kısmındaki gerekli düzenlemelerin yapılması gerekiyor.

Hesap bir ceza aldı ise profil düzenlemiyor durumuyla karşılaşılacak. Tabi dondurmayla alakalı durumlarda ve genel network / yazılım problemlerinde de görülebilir. Bizden yardım isteyenler için şimdide belirtelim alınan bir sorun uyarısı varsa tam yazılması veya görüntünün eklenmesi gibi ek bilgilerle yardımcı olabiliriz. Çoğu bildirim gelmiyor yazarak yardım istiyor ve böyle bir talep karşılıksız kalabiliyor.

 

Burada hem ikinci seçeneğin hem altıncısı incelenmesi gerekiyor. Telefona mesajla yani sms ile gelmiyor ve e-posta bildirimi belmiyor ise diğer türler adlı kısmında incelenmesi gerekebilir.

 

 


Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2020, 15:33

Son Yazılar