İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram beğeni olmuyor nedenleri

instagram-begeni-olmuyor-nedenleri-95

Instagram hesabınızdan beğeni yapamıyor musunuz? Beğeni yapılamıyor dendiğinde aklımıza iki neden gelebiliyor. Aşırıya gidilen işlemler ve hileye yönelme.

 

Sosyal medyanın ne kadar çok büyüdüğü herkesin bildiği bir gerçek. Artık sosyal medya özellikle günlük kullanıcıların değil kurumsal firmalarında ilgi alanları içinde. ınstagram kullanımında bazı noktalar son derece önemli. Her geçen gün kendini yenileyen ve beğeni sayısı herkes için en önemli nokta durumunda. Günlük kullanıcılar, küçük işletmeler ya da kurumsal firmalar beğeni sayısı takipçi sayısı arttırmak için yoğun çaba sarf ediyor. Beğeni sayısını arttırmak için yapılması gereken bir iki hamle var. Bu hamlelerden biri uzun bir süreç isterken bir tanesi çok kısa süre içinde istediğiniz sayıya ulaşmanızı sağlıyor.

 

Instagram beğeni yapamıyorum sorunu

 

Bunun 2-3 nedeni olabilir. Bir çokça beğeni yapıldığında olağan dışı bir durummuş gibi algılanabilir. İki biri veya birileri sizden rahatsız olduysa, şikayet ettiyse ve olumlu görülürse geçici engelleme alınabilir. Bunun dışında instagram uygulamasında bir sorun oluşmuş olabilir. Başka bir telefonda denemekte fayda var.

 

Takipçi arttırma: Instagramda binlerce kişinin takip ettiği bir hesap bunun beraberinde binlerce beğeni almak istiyorsanız seçeneklerinizden biri aktif bir kullanıcı olmak. Sürekli dikkat çeken paylaşımlarda bulunmak yorumlarda bulunmak gerekiyor. Kendi paylaşımlarınız kadar başkalarının paylaşımlarını takip etmek, beğenmekte istediğiniz sayıda beğeni toplamak için önemli. Bu şekilde uzun bir süre içinde istediğiniz sayıya ulaşabilirsiniz. u birçok kişi için büyük bir zaman kaybı olarak görülüyor.

Takipçi beğeni satın alma: İstediğiniz beğeni sayısına ulaşmanın bir diğer yolu da beğeni, takipçi satın alma. Bu hizmeti veren birçok site var. Bu siteler içinde gerçek kullanıcı havuzuna sahip olan güvenilir adresleri seçmek son derece önemli. Gerçek kullanıcıların olduğu firmalardan alınan beğeni ve takipçi ile birkaç günde hesabınız istediğiniz seviyeye gelir.


Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2021, 18:28

Son Yazılar