İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram Beğeni Gönderme ile Keşfete Çıkın - Instina.net- TakipMax.com

instagram-begeni-gonderme-ile-kesfete-cikin-instina-net-61

Hepimizin istediğini gönderilerimizi daha fazla kişiye ulaştırmak beğenilerimizi arttırmak nasıl yapılıyor bunu anlatacağız. Instagram beğeni gönderme işlemleri 3'e ayırabiliriz. Farklı yöntemler ile beğeni gönderme işlemi yapılabilir. Ama dikkat etmemiz gerekenleri genel olarak aşağıda sıralanmıştır.

 • Beğenilerin organik bir şekilde gelmesi. Anlık yerine yavaş.
 • Türk beğeniler olması.
 • Şifre istenmeden sadece kullanıcı adı ile yapılması.

Bu şartlar basitleridir. Bunları sağlayamayan bir firma ile çalışılması mümkün değildir.

instagram beğeni gönderme

Ücretsiz beğeni olarak deneme imkanı!

Sitemiz üzerinden beğeni sistemimizi ücretsiz olarak test edebilir ve hizmet kalitemize yorum yapabilirsiniz. Hemen tıkla ve ücretsiz dene!

Ücretsiz deneme imkanı sunuyoruz çünkü verdiğimiz hizmete güvenmekteyiz. Bir çok firma deneme için sizin satın almanızı söyler zira verdikleri hizmeti beğenmemenizden çekinirler ve sizden para koparmaya çalışırlar. Instina.net verdiği hizmetin kalitesine güvenir ve önce deneme yapmanıza ve hizmeti deneyimlemenize hatta sonrasında yorum yapmanıza imkan verir.

Beğeni gönderme için ne gerekir?

Beğeni göndermeniz için sizden pek çok bilgi almak yerine sadece gerekli bilgileri almaktayız.

 • Instagram profili
 • Her hangi bir fotoğraf bağlantısı

Diğer satıcılar gibi T.C kimlik numarası veya adres gibi gereksiz bilgilerinizi istemiyoruz. Aldığımız bilgileri de asla 3. kişi kurum veya şahıslarla paylaşmıyor sizin profilinizi referans olarak başkalarına göstermiyoruz. Instina.net'de olarak müşteri gizliliği esas alınmaktadır.

Pek çok satıcı siz satın aldıktan sonra diğer müşterileri etkilemek için "bakın bu bizden alıyor" diye sizi referans olarak sunar ve bu işlemleri aldığınızı etiket eder. Oysaki satıcı ve müşteri iletişimi alışverişi her zaman gizli kalmalıdır. Bizimle çalıştığınız da her konuda sizlere güvence sağlamaktayız.

Beğeni almak güvenli mi?

Öncelikle beğeni aldığınız asla anlaşılmaz. Öyle ki normal kullanıcıların anlamamasını geçtik Instagram bile beğeni aldığınızı anlayamaz. Zira tamamen organik bir gönderim sunmaktayız.

 • Kimse beğeni aldığınızı anlayamaz.
 • Instagram keşfet sekmesine çıkarsınız etkileşimleriniz tavan yapar.
 • Asla hesabınıza bir zararı yoktur aksine faydasını %100 görüceksiniz.

Beğenilerin hepsi farklı yerlerden ve farklı cihazlardan geldiği için tespit edilemez. Sizden şifreniz istenmediği için hesabınızda anormal bir durum tespit edilemez ve bu sayede hesabınız %100 güvende kalır.

Tek gönderi için işlem nasıl oluyor?

Tek bir gönderiye beğeni göndermek için yapmanız gerekenler aşağıda sıralanmıştır. Linkle nasıl beğeni gönderme işlemi bir kaç adımdan oluşuyor. Bu sayede başka hesaba işlem yapabileceğinizi bilmenizi isteriz.

 1. Profilinize veya beğeni gönderilecek profile girin.
 2. İşelm yapılacak gönderiye tıklayın.
 3. (...) 3 nokta seçeneğine tıklayarak "bağlantıyı kopyala" dokunun.
 4. Ardından sizden istenen bilgi (url) yerine yapıştırın.

Fazla beğeni almanın zararı olur mu?

Yazımızın başında bu konudan bahsettik ve alacağınız beğenilerin %100 güvenli olduğunu söyledik. Instagram da çok beğeni almanın size zararı olmaz.

Son Yazılar