İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram Bayilik Paneli - Hızlı, En ucuz ve %100 Güvenli- TakipMax.com

instagram-bayilik-paneli-hizli-en-ucuz-ve-100-guvenli-12

Günün her saati istedğiniz fotoğrafa beğeni, etkileşim veya takipçi göndermenin en kolay yolu instagram bayilik paneli.

Nedir?

Instagram bayilik paneli vereceğiniz siparişleri otomatik olarak anında gönderim sağlayan paneldir. Sistem bakiyeli olarak çalışmaktadır. İçeriye örneğin 10TL yükleyerek alışveriş yapmaya başlarsınız. Siz harcama yaptıkça bakiyenizden düşecektir.

Avantajları:

 1. Çok ucuz fiyatlara hizmet alma imkanı.
 2. Aldığınız hizmetlerin anında teslim edilmesi.
 3. Siparişleriniz hakkında paneliniz üzerinden anlık durum bilgisi görebilme imkanı.

İlk bakışta öne çıkan avantajlar bu şekilde görünse de kullandıktan sonra asla başka bir yerden hizmet almak istemeyeceksiniz. Instagram bayilik paneli ile tamamen kendi hesabınızı yönetmenin verdiği keyifin dışında etkisi de çok iyi olucak.

Neden bayilik paneli kullanmalıyız?

Sizi Instagram hesabınızın ihtiyaçlarını en iyi siz görebilirsiniz. Gerekli olan etkileşimler ve eksiklikler zaten Instagram uygulamasının istatistikler bölümünde gösterilmekte. Yaptığınız işlemlerin etkisi ne olduğunu buradan kolayca görebilirsiniz.

Normal şartlarda yapılan en ufak işlere yüksek fiyatlar alınıyor. Ama siz kendi paneliniz ile yüksek miktarda satın aldığınız etkileşim, beğeni v.s hizmetler için çok az ücretler ödediğiniz için daha fazla satın alabileceksiniz. Doğal olarak yakalamış olduğunuz hizmette bu oranda daha fazla olacaktır.

Hiç bir yerde göremeyeceğiniz hizmetler

Genelde Instagram hizmetleri satan sitelerde olan hizmetler bellidir. Takipçi, izlenme ve beğeni. Standart olarak herkes bu hizmetleri satıyor. Instina olarak sunduğumuz bayilik panelinde ise sizlere çok daha farklı bayilik hizmeti sunuyoruz.

Profil ziyareti: Eğer hesabınızın istatistikleri açıksa zaten direkt olarak profilinizin en üstünde son 7 güne ait profil ziyaretleri görülmektedir. Burada son 7 gün içerisinde profilinizi ziyaret eden kişilerin sayısı gözükmektedir. Normalde Türkiye'de bulunmayan hizmeti sağlayan tek panel biziz.

Gönderi istatistikleri: Profesyonel panellerde bulunan gönderi istatistikleri özelliğinde bulunan gösterim, erişim v.s hizmetleri de panelden satın alabilirsiniz. Bu sayede gönderilerinizi daha fazla kişiye ulaştırmanın dışında etiketlerde en üste çıkarsınız.

Genel olarak Instagram bayilik panelini butik sayfaları kullanıyor olsa da aslında herkes kullanabilir ve kullanmalıdır.

Instagram bayilik paneli satın al

Bayilik paneli satın almanız için sizlerden ek ücret talep etmiyoruz. Tek yapmanız gereken bir kullanıcı adı ve şifre oluşturmanız. Sizden asla Instagram hesabınızın bilgilerini istemiyoruz. Bizim sistemimize özel bir üyelik oluşturacaksınız. Bu üyelik sayesinde sistemde verdiğiniz siparişleri takip edebileceksiniz.

 • Hemen üyelik oluşturmak ve kolayca sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer panellere göre farklarımız

Arama yaptığımızda internet üzerinde bir çok panele rastlıyorsunuz. Fakat çoğunun çalışmadığını ve vaat ettikleri hizmetleri sağlayamadığını söyleyebilirim.

Instina bayilik panelinde;

 • Bayilik panelimiz profesyonelce tasarlanmıştır ve en amatör kişiler bile kolayca kullabilir. Siparişlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.
 • İstediğiniz cihazdan istediğiniz zaman sipariş oluşturma imkanı. Bazı paneller gibi sadece bilgisayar üzerinden değil hem mobil hem de bilgisayarınız ile panele kolayca erişebilirsiniz. Tasarımımız tamamen mobil uyumludur.
 • Siparişlerim sayfası sayesinde vermiş olduğumuz siparişlerin durumlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.
 • Yavaş gönderim teknolojisi ile istediğiniz siparişleri doğal artan şekilde yavaşça yüklenmesini sağlayabilirsiniz.
 • Sürekli olarak beğeni ve izlenme atmak ile uğraşmak istemiyorsanız otomatik olarak gelmesini sağlayabilirsiniz.
 • Ödemeler ve siparişleriniz günün her saati otomatik olarak onaylanır. Kimseye ihtiyacınız olmadan ödeme yapın ve sipariş verin.
 • 7/24 Whatsapp ve ya site üzerinden destek sistemi ile ne zaman bize ihtiyacınız olursa ulaşabilirsiniz.
Instagram takipçi bayiliği

Instagram'da daha ucuz ve fazla takipçi göndermek için takipçi bayiliğine sahip olmak isteyenler bayilik paneli kullanabilir. Takipçi bayiliği ile aynı mantıkta işleyen sistemimiz tüm hizmetlerin toplu bayiliğini yapmaktadır. Takipçi ve beğeni bayiliğini tek panelde birleştiriyoruz.

Instagram beğeni paneli hakkında detaylı yazımız.

Şifre verecek miyim, Güvenli mi?

Bayilik panelini kullanmak için üye olmanız gereklidir. Fakat üye olurken asla Instagram veya her hangi bir sosyal medya şifrenizi istemiyoruz. Sadece sistemde yaptığınız işlemlerin kayıt edilmesi ve sizin geçmişte yaptığınız işlemleri görmeniz için üye olmanız gerekli.

Bizden satın aldığınız hiç bir hizmet 3. kişiler ile paylaşılmaz ve asla referans olarak başka müşterilere gösterilmez.
 

Son Yazılar