İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram başkasına takipçi gönderme - Kullanıcı adı ile- TakipMax.com

instagram-baskasina-takipci-gonderme-kullanici-adi-ile-95

 

instagram başkasına takipçi gönderme

 

Instagram başkasına takipçi gönderme yani şifresiz takipçi çoğaltmayı nasıl yapabileceğini bu yazımız da sizlere anlatıyoruz.

Takipçi sayımız bizim için önemli. Ne kadar yüksek takipçi sayısı o kadar itibar demek . Bu hem markalar için hemde kişisel profil sayfalarımız için aynı. Takipçi sayımızı yükselterek profilimizi daha aktif hale getirebiliriz bu sayede profilimize giriş yapan kullanıcı sayıları otomatik olarak artış göstermeye başlayacaktır. Daha çok ziyaretçi daha çok beğeni demektir veya daha çok potansiyel müşteri.  Instagram da başkasına takipçi göndererek onu sevindirebilirsiniz. Özel günler için mükemmel bir hediye ve sürpriz değil mi?

takipciler

Instagram şifresiz takipçi arttırma

Takipçi sayımızın yüksek olmasının önemi son zamanlarda her zamankinden daha fazla arttı zira herkesin farklı yollar ile yükselttiği takipçi sayıları çıtayı yükseltti. Takipçi sayımızı arttırırken dikkat edilmesi gereken şeylerde var tabi. Dikkatsiz olarak yükseltilen takipçi sayılarının etkisi çok daha az olacaktır.

  • Türk takipçi olması
  • Takipçi sayımız ile beğeni oranını yakalamak
  • Hedef kitlenin takip ettiği sayfalar ile etkileşim

1) Takipçi arttırırken aldığımız takipçilerin yabancı olması görüntülenmemizi ve takipten çıkarılma oranımızı etkileyebilir. Türk takipçiler ile daha fazla etkileşim ve dönüşüm yakalandığı kanıtlanmış bir istatistiktir. Bu nedenle takipçilerimizi olabildiğince Türk olarak ayıklıyoruz.

2) Beğeni sayımız ise profilimize giren kullanıcıların takipçilerin yapay mı gerçek mi olduğunu anlaması için önemlidir. Satış sayfalarında binlerce takipçiler bulunurken beğeni sayılarının 10/1 kadar olması o sayfaya olan güveni zedeler. Marka değerimizi bu şekilde zedelerken müşterilerimizin de güvenini kırabiliriz. Güzel bir iş yaparken her şeyi berbat etmemek için takipçi sayımız ile beğeni sayımızı orantılı bir şekilde arttırmamız gereklidir. Beğenilerinizi arttırmanın en mantıklı yolu otomatik beğenidir. Sitemiz üzerinden Türk otomatik beğeni satın alabilirsiniz.

3) Hedef sayfaların takipçilerini takip etmek o Instagram 'ın sizin sayfanızın kategorisi ayırt etmeniz için çok önemlidir. Yani şöyle örneklendirebiliriz; Mobilya sayfalarını takip eden kişiler sizi de takip ederse Instagram sizin mobilya ile ilgili olduğunuzu anlar ve mobilya ile ilgilenen kullanıcılara olan erişim oranınız önemli ölçüde artar. Diğer faydası ise mobilya sayfalarını takip eden kişileri takip ettiğiniz de dönüş oranı %100 daha fazla olacaktır. Kategorinize uygun kişiler ile takipleşmek her zaman daha kolaydır.

Instagram başkasına takipçi gönderme

Sitemiz üzerinden Türk takipçi satın alma işlemi yaparken sizden bazı bilgiler istiyoruz. Bu bilgiler içerisinde kesinlikle Instagram hesabınızı ele geçirebilecek bir bilgi yoktur. Instagram kullanıcı adınız takipçi göndermemiz için yeterlidir. Bu nedenle sitemiz üzerinden başkasına takipçi gönderme işlemi yapabilirsiniz.

Sizden takipçi artırma işlemi için şifre isteyen kişilere asla güvenmeyiniz.

  • Şifre vermeden takipçi satın alma
     

Son Yazılar