İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram 10K Takipçi Satın Al - Ucuz ve Gerçek Türk- TakipMax

instagram-10k-takipci-satin-al-ucuz-ve-gercek-turk-92

Herkesin gerçek Türk Instagram takipçilerine ihtiyacı var. En çok satılan paketlerimiz arasında olan instagram 10k takipçi satın al paketimiz neden alınması tavsiye ediliyor bu yazımızda inceliyoruz.

Instina.net olarak 10k takipçi satın alınmasını tavsiye etmekteyiz. Herkesin 10k, 20k hatta 30k takipçisi varken sizin 500 takipçiniz biraz düşük kalabilir.

10bin takipçi Instagram için psikolojik sınırdır. 10k takipçili hesaplar her zaman daha fazla dikkat çekmektedirler. Bu kadar takipçinin ek ödülü ise hikaye paylaşımlarınıza bağlantı ekleyebilmenizdir. 10bin takipçiye ulaştıktan sonra istediğiniz linki hikaye paylaşımınıza ekleyebilirsiniz.
 
Hepimiz için takipçi sayıları önemli ama bazılarımız için tamamen bir ihtiyaç hatta zorunluluk olabiliyor. Zorunluluk derken kesinlikle olması gerekiyor da denilebilir. Instagram üzerinden satış yapıyorsanız işte o zaman illaki takipçi sayınız yüksek olması gereklidir zira rakip sayfaların takipçi miktarları o kadar fazladır ki sizin düşük olduğunda bu müşterilerin güvenini sarsabilir. Bugün herkes Insta için profillerine takipçi ekletmekte veya profesyonel olarak bu işi yapmakta olan sosyal medya danışmanları ile sayfalarını daha da büyütmekte ve satışlarını arttırmaktadır. Ticari amaç dışında kişisel profillere yapılan bu işlem ile normalden çok daha fazla etkileşim ve sosyalleşme sağlayan profiller de mevcut. Gerçek bir fenomen de olabilirsiniz bu yolla... Evet gerçekten bu mümkün ve gözlerimizle buna tanık oluyoruz.
 

instagram 10k takipçi satın al


Çoğu mizah sayfaları takipçi alarak hesaplarının aktifliğini arttırdıktan sonra hesaplarını satarak para kazanmaktadırlar. Bu işlemin mizah sayfaları ile yapılmasının temel nedeni ise mizah sayfalarına gelen takipçilerin çok fazla olması. Hepimiz video izlerken veya resim gördüğümüzde yüzümüzün gülmesini isteriz. Hem de bu bedava ise ve  Türk iseniz hemen o sayfayı takip etmeniz gerekir. Bu nedenle mizah sayfaları Türkiye de en hızlı takipçi kasan sayfalar olmaktadırlar.

Eğer yüksek takipçilere sahip olan bir profil alıcaksanız bu çokta zararlı bir işlem olmaz. Tabi butik işi yapacaksanız bunu tavsiye edebiliriz zira herkes Instagram da butikleri takip ediyor ve aldığınız sayfa da kullanıcı adı değiştirdikten sonra paylaşım yaptığınız da gören kişilerin takipten vazgeçme oranı çok düşük olacaktır. Yani butik profili için alacağınız takipçili hesaplar mantıklı bir işlemdir.

Instagram 100 türk takipçi satın al

Güven için paketlerimiz içerisinde 100 türk takipçi satın alabilirsiniz. Yüklendikten sonra gelen profilleri inceleyerek 10K takipçi satin alma konusunda karar verin. Sizi asla bekletmiyoruz 5 dakika içerisinde takipçileriniz yüklenir.

10K ne demek, Ne anlama gelir?

K ingilizce de bin anlamına gelmektedir. Yani 10K demek 10.000 anlamına gelmektedir. Instagram'da eskiden 10.000 takipçi olduğunda 10K yazmaktaydı fakat artık türkçe karşılığı olan BİN yazmaktadır. Eğer 10bin takipçi sayınız olursa 10K diyebilirsiniz.

Son Yazılar