İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram-#039;ın iOS sürümüne Zoom özelliği geldi!

instagram-039-in-ios-surumune-zoom-ozelligi-geldi-24

iOS' un Instagram uygulamasına yapılan bir çalışmadan sonra fotoğraflara zoom özelliği eklenmiş oldu. Yakınlaştırma ile değişimi izleyiniz.

Fotoğraflara artık yakınlaştırma (zoom) yapabileceğiz. iOS kullanıcıları için yayınladığı yani sürümde, fotoğraflara zoom yapabilecekler.

 

Çıkan versiyonların bazen kademeli şekilde ulaştığını belirtelim. Yeni gelişmenin birçok iPhone kullanıcısını sevindirecek gibi görünüyor. Çekilecek resimlerde daha yakınlaştırma fonksiyonu yer alacak.

 

Şimdiye kadar yapılmayan bu işlemin geleceği geçtiğimiz günlerde Fotoğraflardaki çözünürlük oranlarının değişmesinin ardından gündeme gelmişti. Yeni iOS desteği ile Instagram kullanıcıları artık fotoğrafları daha detaylı inceleme fırsatı buluyor. Facebook’un önderliğinde gelişen Instagram uygulaması bilindiği gibi fotoğraf ve video paylaşım ağı olarak kullanılıyor.

Milyonlarca kullanıcıya hitap eden uygulamanın yeni özelliği ile daha da öne çıkması bekleniyor. Geliştirici fotoğrafların daha yüksek kalitede çözünürlük ile daha yakından görebilme fırsatı sunuyor. Şu an için sadece OS kullanıcılarına bugün itibariyle dağıtılmaya başlandığını duyurdu. Zoom desteğinin dağıtılmaya başlandığını duyuran firma ilerleyen zamanlarda Android kullanıcıları içinde yeni bir yayınlama yapacağının bilgilerini paylaştı.

Şimdilik Android kullanıcıları zoom desteği için biraz daha bekleyecek.
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2021, 01:48

Son Yazılar