İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Facebook İnstagram kapatılan reklam hesabını açmak

facebook-instagram-kapatilan-reklam-hesabini-acmak-84

Instagram' a reklam vermeye çalışırken hata aldım ve Facebook' ta reklam yayınlayamıyorum gibi genel problemlerim çözümü için yazıyı inceleyelim.

Reklam hesabınız kısa süre önce sıradışı hareketler nedeniyle işaretlenmiştir ne demek? Instagram’ da reklamlar durduruldu ve reklam yöneticisi hatası nedir detaylarıyla paylaştık.

 

Facebook veya Instagram hesabınızdan reklam yayınlamaya çalıştığınızda şu şekilde bir hata alıyorsanız, “Reklam hesabınız kısa süre önce sıradışı hareketler nedeniyle işaretlenmiştir. Güvenlik nedeniyle, siz hesap bilgilerinizi onaylayana dek reklamlarınızın yayını durdurulacaktır. Facebook ile İletişime Geçin.” bunun nedeni reklam ödemesini yaparken kredi kartında oluşan her hangi bir hata, reklam ücretini çekememe nedeni, yayınlanan içerikte kurallara aykırı her hangi bir şeyin geçmesi, kullanılan anahtar kelimelerin aykırılığı veya hesabınızda oluşan güvenlik sorunları kaynaklı olabilir.

 

Reklam sayfasına girdiğinizde aşağıdaki gibi bir uyarı alıyorsanız, “Facebook ile iletişime geçin” yazısını tıklayınız. Sonra aşağıdaki ekran görüntülerindeki gibi başvurunuzu yapınız. Başvuruda sizden hesabınız eğer şirket hesabı ise şirket resmi evrakları, değil ise sizin kimlik ekran görüntüsünü eklemenizi isteyecek.

Eğer iletişim sayfasına giremediyseniz,  bu facebook.com/help/contact/531795380173090 adresten hem Facebook ile hemde Instagram ile iletişime geçebilirsiniz. İlkeler uyarınca şeklinde kapatılan reklam hesabı içinde facebook.com/help/contact/766321470101104 iletişim adresini deneyebilirsiniz.

Verdiğimiz URL ilerleyen yıllarda çalışmadı zaman yapacağınız bu ağla alakalı kullandığımız iletişim adlı yazılara bakmanız. İçlerinde talep göndermeyle alakalı çalışan bağlantılar olacaktır. Net olmasa da güvenlikle alakalı endişe duyulacak bir şeyin olması durumlarında engellenebilir ve belki bir öneri ekrana çıkabilir.
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2021, 02:08

Son Yazılar