İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

En Çok Takipçisi Olan Tiktok Fenomenleri Kimlerdir?

en-cok-takipcisi-olan-tiktok-fenomenleri-kimlerdir-5

Tiktok çıktığı tarihten bu yana diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi fenomenleride ortaya çıkmaya başlamıştır. Hani derler ya her köyün bir delisi vardır diye, Tiktok uygulamasını kullananlarında fenomenleri vardır. Tiktok fenomenleri takipçi sayılarından ziyade tanınmışlık düzeyleri ile ölçülür. Örneğin bir tiktok fenomeninin takipçi sayısı milyonlara ulaşmış olabilir fakat diğer gün hesabı kapanabilir. Biz bundan dolayı kategorize ederken tiktok fenomenlerinin takipçi sayısını değil, tanınmışlık potansiyelini göze alacağız.

Tiktok Fenomeni Nedir?

Tiktok fenomeni, tiktok’ta video çekerek büyük kitlelere hitap eden tanınmış bir kişidir. Tiktok’un en çok takip edilen fenomeninden en az takip edilen fenomenine kadar tüm bilgileri sizler için paylaşacağız. Tiktok fenomenleri reklam gelirleri, canlı yayın hediyelerinden gelen gelirler ile hayatlarını sürdürmektedir. Pasif gelir elde edilecek uygulamaların başında tiktok’un gelmesi ise asla tesadüf değildir. Dünya’nın neresine gidersiniz gidin bu fenomenleri doyuracak kadar zengin insan vardır. Annesinin babasının asgari ücretinden verdiği harçlıkla dahi bu tiktok fenomenlerine hediye atan insanlar var. Ülkeye en faydalı insan tiplerinden biri olan bu zengin görünümlü ağzı kokanlara sorunca iyi bir şey yaptığını sanırlar. Neyse ironilerimizide yaptık hemen konumuza dönelim..

En Çok Takip Edilen Tiktok Fenomeni Kimdir?

Dünya genelinde en çok takip edilen tiktok fenomeni Charli Amelio'dur. Takipçi sayısı ise 60 Milyona ulaşmış olup, Dünya’da en çok takip edilen tiktok fenomenidir.

Türkiye’de en çok takip edilen tiktok fenomeni ise yemekleri ile meşhur Cznburak’tır. Cznburak’ın tiktok’ta takipçi sayısı ise 28 Milyondur.

Tiktok’ta Türk Fenomenler Kimlerdir?

  1. Czn Burak: 28 Milyon Takipçi
  2. Nursema: 11 Milyon Takipçi
  3. Doğanay Oğuz: 5 Milyon Takipçi
  4. Eminağa: 250 Bin Takipçi

Tiktok’ta en çok takipçi sayısına ulaşan fenomenleri değil, en çok tanınan fenomenleri listeledik.

Beğenilen Ve Takip Edilen Tiktok Fenomenleri

Alt kısımda sıralanacak olan beğenilen ve takip edilen tiktok fenomenlerinin kim olduğunu öğrenmek ister misiniz? Hadi gelin sizlere ilginç, güzel ve kaliteli içerik üreterek kullanıcılarına hoş videolar üreten tiktok fenomenlerine bir bakalım.

Uğur Yaman

Uğur yaman, tiktok platformunda gördüğümüz çoğu videodan daha farklı video stratejisi üreten bir tiktok fenomenidir. Uğur yaman’ın çektiği videoların genellikle düet olduğunu ve düet yaptığı videoyu komik bir şekilde analiz ederek yorumladığını görebilirsiniz. İlginç ve tuhaf içerikler görmek isteyen biriyseniz, Uğur Yaman’ın tiktok hesabını takip etmenizi öneririz.

Doğanay Oğuz

Doğanay Oğuz, Tiktok’un kurulduğu tarihten önce de Türkiye’de sayılı video üreticilerinden biriydi. Doğanal Oğuz’u youtube’den tanıyan oldlar elbette vardır. Doğanay oğuz’un paylaşımları genellikle yürüme, mesaj verme üzerinedir. Başarılı diyebileceğimiz bir tiktok fenomenidir. Sizde doğanay oğuzu takip etmek isterseniz, Tiktok’ta arama kısmına deliyiz yazmanız yeterli olacaktır. Doğanay oğuzun tiktok hesabı mavi tiklidir ve tanınmış kişi kategorisinde yer alan bir Türk tiktok fenomenidir.

Czn Burak

Czn Burak, iştahımızı kabartacak yemek videoları ile genellikle karşımıza çıkmaktadır. Hem bir şef hemde kendi lokantası bulunan bir fenomendir. Yaptığı yardımlardan tutun, güler yüzüne kadar tüm videolarında tebessüm bıraktırmayı başarmış sayılı tiktok fenomenleri arasındadır. Czn burak sadece Türkiye’de en çok takip edilen tiktok fenomeni değildir. Bir çok ülkenin en yüksek takipçi sayısına ulaşmış fenomenlerini de geçmiştir. Czn burak’ın tiktok hesabı mavi tiklidir ve en tanınmış tiktok fenomenlerinden biridir. Czn Burak’ın yorumlarını okursanız herkesin ne kadar sevdiğini anlıyacaksınızdır. Bu adamı da sevmeyen varsa ne bilim..

Peki sizde bir tiktok fenomeni olmak ister misiniz? Hemen sayfamızı keşfet ve tiktok hesabının takipçi sayısını arttırmaya başla!

Sonraki blog yazısı; 

Önceki blog yazısı; 

Tüm bloglar;

İlgili Yazılar:

En Çok Takipçisi Olan Tiktok Fenomenleri Kimlerdir? | 20.07.2022 Tarihinde Güncellendi.

Son Yazılar