İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

2 Whatsapp Kullanma 2019 - iOS ve Android [%100 Çalışan] - Instina- TakipMax.com

2-whatsapp-kullanma-2019-ios-ve-android-100-calisan-instina-47

Merhaba, önceden 1 telefonda 2 whatsapp kullanmak için çok uğraşmanız gerekirdi. Android için root yapmadan 2 whatsapp kullanamazdınız. iPhone de ise jailbreak yapmanız gerekiyordu. Şu an ise artık bunlara ihtiyacınız yok. Bu yazımızda 2 whatsapp hesabı kullanmanın en kolay yöntemini anlatıcağız.

2 whatsapp kullanma

iphone de 2 whatsapp kullanma

Bu yöntem en yenisidir. 2019 da geçerli olan bu yöntem sayesinden bundan eski yöntemler ile uğraşmanıza gerek yok.

İhtiyacınız olan şey sadece 1 adet iPhone ve 2 adet telefon numarası.

Zaten 1 tane whatsapp kullanyorsunuz ihtiyacınız olan 2. whatsapp hesabı. Bu yüzden aşağıda bulanan bağlantıdan 2. whatsapp uygulamasını indiriyorsunuz. 2. whatsapp uygulaması indirmek için tıkla

 

android de 2 whatsapp kullanma

Samsung veya başka bir android telefonda 2 whatsapp kullanma işleminin en basit yöntemini aşağıda anlatıyoruz.

İhtiyacınız olanlar 1 adet whatsapp uygulamasını açabilen telefon. (örn. samsung)

Android için 2. whatsapp indirmek için tıkla

 

Whatsapp 2 numara kullanma

 

İşte whatsapp 2 telefonda kullanmak bu kadar basit. Diğer sitelerde çok daha uzun yazılar ile bu konuyu uzatıyorlar ve bu basit yöntem yerine zor yöntemler sunuyorlar. Hiç uzatmanıza gerek yok bu işlemi bu yöntem ile 5dk içerisinde yapabilirsiniz.

2 Whatsapp içinde bildirimler alırsınız ve mesajlar anlık olarak gelir. Whatsapp plus da ise mesajlar gecikmeli gelmektedir. Bu nedenle tercih edilmesi çok mantıklı değil. En kısa yoldan whatsapp bussines ile iki telefon yenine tek bir telefon ile iki whatsapp kullanabilirsiniz. Bu yöntem ile hiç bir aksaklık yaşamazsınız. Bu yöntem en güvenli olanıdır. Mesajlarınız asla başkaları tarafından okunamaz. Whatsapp iki taraflı şifreleme ile sizin mesajlarınızı her zaman saklar ve 3. kişiler asla bu mesajları izinsiz olarak okuyamaz.

Eğer başkasının whatsapp'ını kopyalamak istiyorsanız sitemizde bu yöntemi de anlattık. Başkasının whatsapp mesajlarını gizlice okumak çok basit. Tabi bu pek legal bir işlem değil ve tavsiye etmiyoruz. Ama gine de bunu yapmak istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Bu uygulama tamamen whatsapp'ın sunduğu bir özelliktir. Diğer yöntemler gibi hile değildir. Bu özellik firmalar için destek hattı olarak kullanılması amacıyla yapılmıştır. Ama siz kendiniz de 2 whatsapp olarak kullanmak için bu uygulamayı indirebilirsiniz.

 

Son Yazılar